Eventy

EVENTY

Budujemy efektywne zespoły poprzez aktywności integracyjne oraz skuteczną komunikację interaktywną.

Dział Outdoor to wsparcie rynkowych aktywności sprzedażowych i serwisowych przedsiębiorstw, poprzez działania uzupełniające, takie jak: budowanie zespołów (teambuilding), organizacja konferencji, wprowadzanie produktów czy działania wizerunkowe o charakterze eventowym.

Te aktywności to doskonałe wzmocnienie podstawowych procesów w firmie. Zarówno pracownicy jak i klienci potrzebują odskoczni od standardowych form funkcjonowania, oczekują specjalnych „ukłonów” ze stronu firmy, która pragnie się wyróżnić i zbudować trwałą lojalność.

Od lat, oferując wsparcie w zakresie kluczowych procesów, budowania struktur i zespołów ludzkich, dostrzegamy potrzebę specjalistycznych usług wspierających. Wbrew powszechnym opiniom, tego typu inwestycje, bardzo szybko i wymiernie przekładają się na korzyści finansowe przedsiębiorstw.

Na tej płaszczyźnie można wykazać się kreatywnością, entuzjazmem i wykrzesać dodatkowe zasoby energii. Umotywowany zespół, daje z siebie więcej, doceniony klient kupuje więcej i chętniej. Atrakcyjnie przedstawiony produkt sprzedaje się lepiej.

Warto skorzystać z potężnych dźwigni wsparcia, wyróżnić się lub umocnić swoja pozycję.

Zespół Dicoria Outdoor, bazując na latach doświadczeń, dostarczy sprawdzonych pomysłów lub stworzy nowe horyzonty. Wykreujemy nowe kanały komunikacji z otoczeniem biznesowym i zapewnimy spektakularne wyróżniki, poprawiające wizerunek rozwojowych przedsiębiorców.