Zawody sportowe

Zawody sportowe

Zawody sportowe to wydarzenia o specyficznym charakterze. Wiążą emocje, adrenalinę, wynikające z rywalizacji, będąc jednocześnie silnym oddziaływaniem wizerunkowym. Na przestrzeni lat, organizowaliśmy szereg imprez sportowych o wydźwięku ogólnopolskim, w randze mistrzostw. Jako organizator główny mamy możliwość wykorzystania wizerunku imprezy do wypromowania grupy sponsorów, wspierając tym samym ich działania marketingowe. Jest to też okazja do dostarczenia wyjątkowych wrażeń grupie klientów VIP, mogących uczestniczyć w zawodach na specjalnych warunkach.

Jednocześnie wykorzystujemy doświadczenia w organizacji imprez masowych o wydźwięku sportowym do realizacji eventów zamkniętych dla naszych zleceniodawców. Możemy zrealizować podobne przedsięwzięcia, z udziałem mistrzów, gdzie w rywalizacji wezmą udział pracownicy firmy, w ramach spotkania integracyjnego czy motywacyjnego. Wtedy każdy może poczuć się jak zawodnik, doznać wyjątkowych emocji, otrzeć się o atmosferę jak i dotknąć maszyn o wyjątkowych możliwościach (samochody rajdowe, skutery wodne, quady, motocykle).

Wydarzenia takie realizujemy w realiach zawodów 1:1, z pełna oprawą techniczną (zabezpieczenie, sprzęt pomiarowy itp.) oraz gronem uprawnionych sędziów. Dodatkowym kolorytem i atrakcją mogą być zaproszeni celebryci i prawdziwi zawodnicy.