O nas

Dicoria Group

Dicoria Group jest firmą posiadającą gruntowne doświadczenie w dziedzinie rozwoju organizacji oraz tworzącego je personelu. Wieloletnia współpraca z firmami z wielu branż, pozwala nam czuć się istotnym elementem odnoszonych przez nie sukcesów. Do kluczowych obszarów, które skutecznie pomagaliśmy rozwinąć naszym klientom należały m.in.: efektywność i rentowność sprzedaży, wdrożenia procesów zmian w organizacji, współdziałanie poszczególnych działów organizacji na zasadzie synergii, kwalifikacje personelu oraz kadry zarządzającej, czy poprawa jakości zarządzania organizacją.

Najważniejsza dla nas jest jakość wykonanej pracy oraz współmierne dla niej korzyści dla naszych zleceniodawców. Efektem najwyższych standardów jakości pracy specjalistów Dicoria Group były skuteczne wdrożenia programów, które w istotny sposób poprawiły funkcjonowanie organizacji oraz ich wyniki sprzedaży.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczną metodologię pomiarową i oceniającą. Uzyskane doświadczenie pozwoliło nam też wykształcić własne kadry.

Znakiem rozpoznawczym Dicoria Group jest gwarancja najwyższego standardu świadczonych usług, zawsze dopasowanego do potrzeb klienta.

Co można zyskać, podejmując współpracę z firmą Dicoria Group?

Zmiany w prowadzeniu współczesnego biznesu są tak gwałtowne i głębokie, że trudno na nie reagować w sposób szybki i optymalny. Organizacje potrzebują zewnętrznego wsparcia, które umożliwi wzmacnianie pozycji rynkowej. Tutaj pojawia się rola firmy Dicoria Group.

Zobacz więcej

Misja i wizja

Misją firmy Dicoria Group jest oferowanie usług doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych dla biznesu. Oferujemy najnowsze rozwiązania metodologiczne we wprowadzaniu trwałych zmian.

Tworzymy skuteczne zespoły poprzez propagowanie Świadomej Polityki Personalnej. Zapewniamy przyjazne środowiska współpracy dla potencjalnych pracodawców i pracowników, poprzez efektywne procesy rekrutacyjne.

Organizujemy wydarzenia o wyjątkowym charakterze, zapewniając klarowny przekaz, niebywałe emocje a także kreujące trwałe zmiany i budujące kompetencje uczestników.

Wizją firmy Dicoria Group jest tworzenie wizerunku skutecznych specjalistów zarówno po naszej stronie jak i naszych klientów.