People

PEOPLE

Koncentrujemy się na ludziach, pozyskujemy dobrych pracowników, oceniamy ich potencjały, wskazujemy kierunki rozwoju.

Dicoria People zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw w zakresie kreowania Świadomej Polityki Personalnej poprzez kompleksową diagnozę potencjałów całych zespołów jak i poszczególnych pracowników oraz wskazywanie najbardziej efektywnych metod rozwoju. Operacyjnie dział zajmuje się przeprowadzaniem ośrodków oceny (AC/DC), rekrutacjami na wszystkie stanowiska, wdrażaniem nowo zatrudnionych. Ponadto oferujemy usługi w zakresie outsourcingu oraz terminowego leasingu pracowników.

Dicoria People stworzyli specjaliści – praktycy zarządzania personelem z dużym doświadczeniem korporacyjnym oraz psycholodzy, którzy z pasją i oddaniem realizują się w działaniach na rzecz naszych Klientów. Profesjonalizm i wysokie standardy pracy konsultantów ugruntowały naszą pozycję na rynku usług HR, co przejawia się utrzymywaniem długotrwałych relacji biznesowych.
To, co wyróżnia Dicoria Group, to nie tylko najwyższej klasy specjaliści i wysokiej jakości usługi, ale również autorskie narzędzia, opracowywane specjalnie na potrzeby każdego projektu.

Adresujemy naszą ofertę do firm, które chcą:

  • Skoncentrować się na realizacji głównych celów biznesowych.
  • Posiadać gwarancję wysokiej skuteczność procesu rekrutacyjnego.
  • Zatrudniać osoby o odpowiednio wysokich kompetencjach, jak i właściwym poziomie zmotywowania.
  • Mieć kontrolę nad efektywnością i podziałem zadań w zespole.
  • Przekazać zadania administrowania kadrami profesjonalnej firmie zewnętrznej.
  • Mieć pewność, że działania z zakresu zarządzania, doradztwa są realizowane na najwyższym poziomie