Autorskie programy

DOTARCIE DO KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Sprzedaż aktywna B2B to inicjatywa firmy w pozyskiwaniu i obsłudze klientów z wykorzystaniem pełnej oferty.

Niniejszy program to wprowadzenie zupełnie nowych form komunikacji z klientami oraz intensyfikacja sprzedaży, zarówno samochodów nowych, użytkowych jak i używanych.

Aby to osiągnąć rozbudujemy i wzmocnimy strukturę działu Contact Center oraz zbudujemy wspólnie z Wami zupełnie nowy dział Sprzedaży B2B. Te działy są ze sobą ściśle powiązane i wzajemnie się wspierają.

SZYBKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ, INNOWACJA

Contact Center to stworzony przez firmę Dicoria Groupprogram optymalizacji kontaktów z klientami, wykorzystujący najbardziej efektywne formy komunikacji. Nadzorując ruch przychodzący jak i wychodzący na wielu płaszczyznach kontaktów, w sposób spektakularny poprawiamy skuteczność działania organizacji.

TWÓJ WIZERUNEK W NOWYCH MEDIACH

Nowe media dają niemal nieskończone możliwości prowadzenia działań handlowych. W odróżnieniu od mediów tradycyjnych gdzie droga reklama jest kierowana do ogółu, nowe media dają możliwość wysłania konkretnego przekazu do wybranej grupy docelowej. Dodatkowo, odpowiednio opracowana treść sponsorowana może stanowić jednocześnie zawartość pożądaną i w pełni akceptowaną przez Klienta. Nasze szkolenia kierujemy do Kierowników sprzedaży oraz Doradców sprzedaży samochodów nowych i używanych.

POŁĄCZ RÓŻNE TECHNIKI SPRZEDAŻY

Sprzedaż wielokanałowa jest szansą na lepsze poznanie nawyków zakupowych nowych klientów i lepsze wykorzystanie potencjału zakupowego obecnych klientów. Umożliwia tym samym precyzyjniejsze dotarcie z produktem do klientów, co w efekcie zwiększa sprzedaż.