Szkoła bezpiecznej jazdy

Szkoła bezpiecznej jazdy

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich użytkowników naszych dróg, którzy dużo czasu spędzają za kierownicą. W postrzeganiu większości kierowców, umiejętność prowadzenia samochodu jest rzeczą naturalną i zwykle bazującą na własnych doświadczeniach. Jednak w momencie, gdy przejeżdżane kilometry zaczynają się zwiększać, a czas za kółkiem stanowi znaczną część życia, pojawia się kwestia zarówno bezpieczeństwa jak i ekonomiki jazdy.

Prowadzimy programy ukierunkowane na podnoszenie świadomości kierowców, poszerzanie wiedzy merytorycznej o funkcjonalności eksploatacji samochodu oraz praktycznie podnosimy kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji jazdy.

Nasi eksperci to doświadczeni, licencjonowani kierowcy. Od lat realizują programy dla kierowców, dbając o najwyższą jakość przekazu i ciekawą oprawę metodologiczną. Zajęcia są interaktywne, wykorzystujące możliwość korzystania z samochodów testowych, które z kolei umożliwiają ćwiczenia ekstremalnych sytuacji na drodze. Instruktorzy udzielają szeregu indywidualnych wskazówek, co sprawia, że spotkania przyjmują charakter indywidualnych coachingów.